מה כדאי לדעת על דבק לבריכה

דבק לבריכה

מה כדאי לדעת על דבק לבריכה

בעוד שדבק לבריכה אינו מסוכן לבליעה, חשוב להרחיק אותו מהישג ידם של ילדים. אם אתה מקבל בטעות כל בעיניים שלך, אתה צריך לחפש טיפול רפואי. אם אתה מקבל אותו בטעות על העור שלך, עליך לשטוף את האזור הפגוע היטב במים ולפנות לטיפול רפואי. בכל פעם שאתה משתמש בדבק לבריכה, הקפד להרכיב משקפי בטיחות וללבוש כפפות גומי, מכיוון שאנשים מסוימים רגישים יותר למגע עם הדבק.

מהו דבק לבריכה?

דבק לבריכה הוא חומר רב-תכליתי ועמיד למים שמקל על חיבור גופי פי-וי-סי וצנרת לבריכה שלך. אמנם זה חומר בטוח יחסית, אתה לא צריך לבלוע אותו ולהימנע ממגע עם העיניים והפה. אם אתה מקבל בטעות דבק בעיניים, פנה לטיפול רפואי. הדבק צריך להיות מאוחסן גם בטמפרטורות שבין חמש ל 37 מעלות פרנהייט במיכל שאינו מתכת. אם אתה מקבל בטעות דבק בעיניים, שטוף את האזור היטב במים.

הדבק התת-ימי של מר דביק הוא מוצר כזה. שלא כמו דבקים אחרים, נוסחה זו מתחברת מתחת למים והיא נהדרת לתיקון ואיטום משטחי בריכה. ניתן למרוח אותו על חומרים קשיחים וגמישים כאחד, כולל צינורות ואריחים גמישים. זה יכול לקשור כמעט כל סוג של חומר וקל ליישום. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לאטום סדקים ולתקן חצץ, אריח פיברגלס, ותיקונים אניה.

דבק לבריכה אבקתי הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר לתיקון בריכות שחייה. סוג זה של דבק משמש לחיבור מחדש של אריחים שבורים, דיוס וספינות בריכה מתחת למים. תכונות ההדבקה הגבוהות שלו הופכות אותו לבחירה מצוינת לשימושים אלה. כדי להשתמש בו, וודא שהאריחים נקיים, יבשים ואחידים לפני מריחת הדבק. לאחר מכן, השתמש במרית כדי לדחוף את הדבק על האריחים והדיס, והחל אותו בתבנית פרסה על כל האזור.

איזה סוג של דבק אתה יכול להשתמש כדי תיקון בריכה?

אם הבריכה שלך עשויה מספינות ויניל, ייתכן שאתה תוהה באיזה סוג דבק עליך להשתמש כדי לתקן אותה. אם אינך מעוניין להשתמש בדבקים המיועדים לשימוש ביבשה, נסה את אחד הדבקים המיוחדים שתוכננו במיוחד לתעשיית הבריכות. מוצרים אלה הם עמיד למים והם הבחירה הראשונה של אנשי מקצוע, והם זמינים במגוון רחב של צבעים. מותגים מסוימים יש נוסחאות מיוחדות עבור תיקונים מתחת למים ולהשתמש במים רותחים כדי להגדיר את הדבק. כדאי גם למלא את הבריכה לאחר שהתיקון התייצב לחלוטין, אחרת הדבק יתחיל להיסדק.

לפני תיקון, אתה צריך לנקות את האזור להיות תוקנו. השתמש בתמיסת חיטוי כדי להבטיח שהאזור נקי מפסולת. אם החור הוא קטן מאוד, אתה יכול להשתמש קליפת מקל תיקון חומר. תיקון תוחם הוויניל קל יותר כאשר הבריכה במצב רגיל, לכן הקפידו להשתמש בכרית קרצוף עם חומר שאינו שוחק.

כמה ספינות בריכה יש שכבה דקה מאוד, מה שהופך אותם נוטים יותר כתמים חלשים חורים. נקודות תורפה אלה עלולות לגרום להרמת התוחם ולא לחזור למקומו המקורי. במקרים כאלה, הדבק הטוב ביותר לתיקון בריכה הוא כזה שהוא עמיד למים, והוא זמין ביריעות רחבות. אתה יכול גם לקנות סרט דבק עמיד למים המיועד לפרויקטים מתחת למים.

איך מורחים דבק לבריכה?

אם אתה שוקל התקנת מתקן בריכה, ייתכן שתרצה לדעת כיצד למרוח דבק לבריכה. בעוד החלפת ציוד הבריכה שלך יכול להיות מאמץ יקר, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לחסוך כסף וזמן. דבק לבריכה מיוצר במיוחד למשטחים רטובים, כך שניתן למרוח אותו מתחת למים. על מנת ליישם אותו נכון, תזדקק לחומרים המתאימים ולדבק הנכון. התהליך הוא פשוט וניתן להשלים אותו בשבעה שלבים בלבד.

ראשית, נקו את הבריכה והסירו אצות או הצטברות. לאחר מכן, הכינו את התיקון על ידי חיתוך של כשני סנטימטרים מהחור מכל הצדדים. לאחר מכן, להחיל את דבק. לחץ על התיקון לאזור הפגוע, וודא שאתה מוציא בועות אוויר שנוצרות. לאחר התיקון הוא במקום, אתה צריך לשים משקל על זה כדי להבטיח כי הוא מחובר היטב אל פני השטח. אתה יכול להשתמש בראש מנקה בריכה או בלבנה עטופה בפלסטיק כדי ללחוץ אותו על התיקון.

לפני החלת דבק הבריכה, אתה צריך לנקות את האזור ביסודיות. אם אין לך ניסיון קודם עם תיקון בריכה, נסה שיטה זו: מרחו כמות קטנה של דבק לתיקון ויניל על האזור הזקוק לתיקון. לאחר התיקון הוא במקום, אתה יכול ליישם שכבה נוספת של דבק. החל עוד כמה שכבות כדי להבטיח שהתיקון מאובטח. אם תהליך התיקון מצליח, תוכל להשתמש בו במספר אזורים.