אינטרפוץ 3 דרך

אינטרפוץ 3 דרך

אם אתם מחפשים לשדרג את המקלחת שלכם, אולי אתם תוהים האם אתם צריכים או לא שסתום חדר אמבטיה נסתר תלת כיווני. מאמר זה ידון במה הם אינטרפוץ 3 דרך וכיצד לבחור אחד. כדי להקל על ההחלטה שלך, פירטנו כמה מהיתרונות והחסרונות של שסתומים תלת כיווניים. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד! פורסם ב-24 במרץ 2019 על ידי אדמין

מהו אינטרפוץ 3 דרך למקלחת?

מהו אינטרפוץ 3 דרך? סוג זה של שסתום מקלחת מוסתר בתוך רצפת המקלחת, הקיר או התקרה. הפקדים לזרימת המקלחת ממוקמים על לוח השסתום. בהתאם לעיצוב, ישנם שני סוגים של פקדים: פקדי ידית וכפתורי לחיצה. ידיות פועלות באמצעות מנופים, בעוד כפתורי הלחיצה הם ארגונומיים. שני סוגי הפקדים פועלים לשליטה על זרימת המים והטמפרטורה. חשיפה – או חשופה – שסתומי מקלחת נראים יותר ודורשים תחזוקה רבה יותר.

מהו אינטרפוץ 3 דרך תלת כיווני? דרך אינטרפוץ 3 שולטת על שלושה יציאות מקלחת בו זמנית. זה יכול לשלוט בשני שקעים יחד, כל שלושת השקעים בו זמנית, או כל שקע בנפרד. שסתומים אלה מכונים בדרך כלל שסתומים משולשים. הם מגיעים עם מגוון רחב של עיצובים וסגנונות ידיות שיתאימו לכל סגנון. ישנם גם סגנונות שונים עבור שסתומי מקלחת תלת כיווני סמויים. כל סגנון דורש שקע מינימלי בקיר להתקנה, ודרישות הלחץ משתנות בהתאם לסגנון ועיצוב חדר האמבטיה.

אינטרפוץ 3 דרךבעל לוח בקרה קל לשימוש. השלט העליון מפנה מים בין שני יציאות מקלחת, בעוד השלט התחתונה מפעיל את השלישי. השליטה המרכזית שולטת בטמפרטורה וכוללת גם תכונה מובנית נגד הכרעה. האינטרפוץ 3 דרך מאפשר לך להפעיל עד שלושה אביזרי מקלחת שונים בבת אחת, ללא הטרחה של ריצוף. הפונקציה הכפולה שלו מושלמת למשפחה עם ילדים קטנים.

למה מומלץ לרכוש אינטרפוץ 3 דרך?

בעת בחירת שסתום מקלחת, הקפד לקבוע אם אתה באמת צריך אחד. חלק מאנשי מקצוע בתחום האינסטלציה מעדיפים מותגים וסוגים מסוימים של שסתומים, לכן כדאי לשאול באיזה מהם הם משתמשים. כמו כן, ודא שהשסתום שאתה קונה תואם למרווח כניסת המקלחת שלך וללחץ הצנרת הביתית שלך. אינסטלטור טוב יוכל לומר לך איזה שסתום הוא הבחירה הטובה ביותר עבור הבית שלך. הנה כמה מהיתרונות של אינטרפוץ 3 דרך.

אינטרפוץ 3 דרך השולט על שלושה יציאות. זה יכול לשלוט בשני שקעים בו זמנית, שלושתם בבת אחת, או כל שילוב. זה יכול גם לשלוט בשקעים בודדים, כגון מטוס גוף. שסתומים אלה זמינים בהרבה עיצובים וסגנונות ידיות שונים. בעוד שרוב השסתומים התלת-כיווניים דורשים שקע מינימלי במקלחת, הם עדיין יתפקדו ביעילות. גם שסתום מקלחת תלת כיווני סמוי יעמוד בדרישות הלחץ המינימלי ובעל מראה דקורטיבי.

בנוסף ליתרונות המעשיים שלהם, שסתומי מקלחת תרמוסטטיים מיותר לדאוג לגבי טמפרטורת המים. הם מתכוונים כל הזמן ללחץ מים שונה, ומבטיחים לך ליהנות מחוויית מקלחת מלאה. אתה יכול לבחור אחד שמציע מגוון הגדרות ספריי גוף לחווית המקלחת האולטימטיבית. שסתום תרמוסטטי יספק לך את הטמפרטורה הרצויה תוך זמן קצר. בעת בחירת שסתום מקלחת, ודא שהוא עובד עם הברז שלך ועם ראש המקלחת.

איך בוחרים אינטרפוץ 3 דרך?

אינטרפוץ 3 דרך היא יחידה מרובת יציאות השולטת בזרימת המים בשניים או שלושה שקעים נפרדים. שסתומים אלו ניתנים להפעלה באמצעות כפתור לחיצה או מנוף. ידיות נוחות יותר לתפעול והן ארגונומיות יותר מאשר מנופים. עם זאת, אם אתה רוצה לשלוט על זרימת המים בכל שלושת השקעים, בקרת ידית היא הדרך ללכת.

יתרון נוסף של שסתום מקלחת מאזן לחץ הוא שניתן להגדיר אותו שיתחיל בטמפרטורה הקרה ביותר עם לחץ מים מלא. לחלק מהדגמים יש גם תכונת זיכרון המאפשרת לך לבחור את הטמפרטורה הרצויה. כדי למצוא את הדגם המושלם עבור חדר האמבטיה שלך, אתה יכול להשתמש באפליקציית הום דיפו. אם אינך יכול להחליט על סגנון או מותג מסוים, צלם תמונה של המוצר וראה אילו אפשרויות עומדות לרשותך.

בעת בחירת אינטרפוץ 3 דרך, שקול את מספר היציאות הנחוצות לחדר האמבטיה שלך. שסתומים עם שלושה יציאות נוחים מכיוון שהם יכולים להיות מסוגלים. שסתומי מקלחת עם ארבעה יציאות אינם, אך שרברבים יכולים להתקין אותם במידת הצורך. שסתום בעל ארבע יציאות, לעומת זאת, דורש קיצוץ מתאים. יתרה מכך, יש צורך באינסטלטור להתקין ניקוז חדש, לכן הקפידו לבדוק את המידות.