אריזת דירה

אריזת דירות

חברה לאריזת דירות תשתף את כל הידע והניסיון שלה בארגון ובאריזה בעשור האחרון. עבודתה מלאה באהבה ומלאה בפתרונות לפי סדר ואסתטיקה. הכל נעשה במקצועיות מדויקת, עניינית.

תוכל לראות את זה מיד:

העברה היא הפקה מורכבת הדורשת רמות גבוהות של ידע, אמינות, סבלנות ויכולת לפתור כל בעיה או שאלה שעלולה להתעורר.

ליווי אישי נכלל בשלבים הראשונים

יעל מספקת מידע על התהליך ומציעה טיפים שיעזרו לך לעבור. היא יורדת לפרטים כך שהתמונה ברורה ואין הפתעות. זה יהיה להעריך את החלל ולקבוע אם יש מספיק אחסון.

שלב ראשון – סיור בדירה שלך. זה ייתן לך את ההזדמנות לבקש ייעוץ וסיוע במידת הצורך. זה גם יאפשר ארגון מדויק בזמן.

שלב שני – סיור מוקדם במיקום החדש ייערך כדי לקבוע אם הוא מוכן למהלך ואם יש מספיק מקומות אחסון. מהן האפשרויות אם הן לא? יעל תעניק ייעוץ לכל מי שזקוק להשלמה לפני המעבר.

שלב שלישי – מיון מוקדם של ציוד ופריטים; שירותי אריזה מקצועיים לתכולת ביתכם לאחר כל ההכנות שנעשו ימים לפני כן; אריזות דירה מדויקות ומדויקות, סימון קופסאות לפי החדרים ברילוקיישן וכו'. הכל נעשה על ידי צוות נשי מיומן עם אנרגיה ותשוקה למקצוע.

שלב רביעי – פריקה וסידור: הדגש הוא על המיקום המדויק של כל פריט ותכולתו. ארגן ארונות על ידי ייעול שטחי אחסון וארגונם, כולל: חדרי שינה, ארונות מטבח, חדרי שינה, אזורי שירות ועבודה, ושירותים ומקלחות.

הבית נטול אשפה, המיטות זמינות, מגבות בחדר האמבטיה והמטבח מוגדר לארוחה הראשונה שלכם.

מה הם השירותים המוצעים על ידי חברת אריזה דירה?

– חברת הובלות מקצועית ואמינה המספקת בזמן ובמסגרת התקציב

– אנו מספקים את כל אביזרי האריזה, כולל קופסאות חדשות ונקיות בגדלים שונים בהתאם למטרתם, מכולות תלויות וניירות אריזה לחפצים שבירים ועדינים.

– טריאז' עוד לפני האריזה-הכולל גם פיתרון להובלת פריטים לא רצויים לעמותות ולנזקקים.

– אריזה מקצועית של תוכן הבית, כולל סימון המיקום המדויק של כל ארגז בבית חדש.

– שירותים לפריקת ארגזים וארגון הבית החדש בהתאם לצרכים שלכם. פתרונות תלויים, הפצות מיוחדות של מגירות, ושדרוג ומודרניזציה של כל אזורי המטבח והאחסון.

– להוסיף מגע של סגנון ואסתטיקה לביתך, ומשאיר אותו נקי ומסודר לערב של שינה מתוקה.