הובלות

המדריך לבחירת חברת הובלות

לפני שכירת חברת הובלה, אתה צריך לעשות מלאי של החפצים שלך. זה עוזר לחברת ההובלה לקבוע את המשקל ואת עיקר הדברים שלך. הם גם בודקים ארונות, מגירות, מדפי ספרים ומוסכים לפני שהם נותנים לך הצעת מחיר. ואז הם מחשבים את עלות המעבר שלך על סמך המשקל, הגודל והמרחק של החפצים שלך.

מה עושה חברת הובלות?

חברות הובלה מעורבות במגוון פעילויות, החל מאריזה ועד הובלה. אנשי מקצוע אלה יש מומחיות בהתמודדות עם רהיטים בצורת מוזר תיבות כבדות. הם גם יודעים לאבטח פריטי זכוכית עדינים ולמקסם את החלל. מובילים מקצועיים הם גם מסוגלים להבטיח את החפצים שלך בטוחים במהלך המעבר.

חברת הובלות מקצועית היא חלק מענף הנדל ן ויש להתייחס אליה ככזו. הם ייקחו מלאי של החפצים שלך לפני המעבר יביא את הציוד הנכון וחומרי אריזה. חברת הובלות מקצועית תהיה גם מנהל עבודה או מנהל שיפקח על עבודתם. יש להתייחס אליהם כאל אנשי מקצוע ואין להתייחס אליהם בצורה שונה מסוגים אחרים של נותני שירותים.

רוב חברות ההובלה מספקות שירותי אריזה בסיסיים. שירותים אלה כוללים בדרך כלל צוות ייעודי המגיע לביתך ביום המעבר עם החומרים והתיבות המתאימים. חברות מסוימות מציעות גם שירותים אופציונליים כמו פירוק רהיטים או אריזת אלקטרוניקה. תמיד לשאול על שירותים אלה לפני שכירת חברת הובלה. החוזה צריך להתוות מה כלול במחיר, ואם אינך בטוח לגבי משהו, בקש מהחברה הבהרה.

עליך ליצור קשר עם חברת הובלות שישה שבועות לפני המעבר שלך. זה יאפשר לך זמן להשוות ציטוטים, לשאול שאלות רלוונטיות ולקרוא מדיניות. חברות רבות יגבה דמי ביטול, או אחוז הצעת המחיר המקורית או תשלום שטוח של כמה מאות דולרים.

במה להתמקד כשמחפשים חברת הובלות

כשמחפשים חברת הובלות, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים. חברת הובלות מכובדת לעולם לא תבקש ממך לשלם יותר מ -20% מההערכה מלפנים. החברה צריכה גם לספק הערכה מדויקת של סך עלויות ההובלה. חברת הובלות כנה תכלול גם את כל הפרטים המשא ומתן בשטר המטען שלהם. זה אמור גם לספק לך את התיעוד המתאים, כגון הזמנת שירות, תוספת הערכת שווי, רשימות מלאי וקבלות.

אתה צריך גם לקרוא חוות דעת של חברת ההובלה באינטרנט. אתה יכול למצוא ביקורות של לקוחות באתרים כגון ילפ. חוות דעת אלה יסייעו לך להחליט אם חברת ההובלה יש רקורד חיובי או מוניטין של שירות לקוחות עניים. יתר על כן, חברת הובלות צריך דירוג חיובי של בי בי, שיא של פתרון תלונות.

אם ברצונך לשכור חברת הובלות עם מוניטין טוב, עליך להתמקד בגורמים הבאים: מספר האוס-דוט של המוביל, שיא החברה ומיקומה. ודא כי החברה מורשה ויש לו רישיון פעיל. בנוסף, אם חברת הובלות דורשת פיקדון גדול, עדיף לחפש במקום אחר.

המוניטין של חברת ההובלה חשוב לשקט הנפשי שלך וצריך להיות גורם חשוב בתהליך קבלת ההחלטות. זה צריך להיות אמין ואמין כדי להבטיח את שביעות הרצון המלאה שלך. שאל חברים ובני משפחה שהשתמשו לאחרונה חברת הובלות כדי לעזור להם לעבור. אתה יכול גם לבדוק ביקורות מקוונות של חברת ההובלה כדי לקבוע עד כמה הלקוחות היו מרוצים מהשירותים שלהם. לבסוף, חפש חברה שקיימת זמן רב. זה נכון במיוחד אם אתה עובר ברחבי הארץ. אם החברה קיימת זמן מה, המשמעות היא שיש לה מוניטין מוצק והיא אמורה להיות מסוגלת להזיז אותך בבטחה ובמהירות.

טעויות שיש להימנע מהן בבחירת חברת הובלות

בעת בחירת חברת הובלות, חשוב לאסוף מידע רב ככל האפשר לפני קבלת החלטה. ניתן לשאול שאלות בסיסיות ולאסוף את כל המידע הרלוונטי, אך חשוב במיוחד לשאול על ההיסטוריה של חברת ההובלה, הביטוח, מתקני האחסון, קבלני המשנה והפניות.

חשוב לוודא שאתה שוכר חברה מכובדת עם מוניטין טוב. לשם כך תוכלו לקרוא ביקורות של לקוחות באופן מקוון או לבקש המלצות מחברים ובני משפחה. אתה צריך גם לבדוק עם הלשכה עסקים טובים יותר כדי לראות אם החברה היא במצב טוב. תוכל לזהות בקלות אם לחברה יש ביקורות שליליות ואם כן, עליך לשקול להשתמש בחברה אחרת.

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים בבחירת חברת הובלות היא בחירת החברה הלא נכונה. אמנם תנועה היא תהליך קשה וגוזל זמן, אך לטעויות יכולה להיות השפעה עצומה על המהלך שלך. אם אתה לא עושה את המחקר שלך, אתה יכול בסופו של דבר לבחור את המניע הלא נכון ולהפוך את עצמך לבלגן גדול עוד יותר.

טעות נפוצה נוספת היא לדחות מחקר העברת ביטוח. בעוד אנשים רבים לא חושב שזה חשוב לרכוש ביטוח נע,זהו צעד חשוב עבור כל מהלך. אתה צריך גם לשקול את סוג הביטוח שאתה צריך. פוליסות ביטוח שונות מציעות כיסוי שונה וחשובות מאוד.

לחצו כדי למצוא שירותי הובלות בקרית אתא.